Tvorba Webstránok

Vytvorím vám kompletnú webovú stránku podľa vašich predstáv a požiadaviek. Všetky stránky ktoré tvorím sú premyslené, prehľadné, responzívne, optimalizované a graficky zaujímavé. Zároveň všetky bežia na najobľúbenejšom redakčnom systéme WordPress, ktorý po zaučení zvládnete spravovať sami bez znalostí programovania. Samozrejmosťou je vlastná doména, hosting, zabezpečenie webu proti prípadným útokom, SEO optimalizácia pre vyhľadávače a optimalizácia pre čo najväčšiu rýchlosť webu bez strát na kvalite.  

Možné vytvorenie malého či stredne veľkého e-shopu na platforme WooCommerce s napojením na faktúry či mobilnú aplikáciu.

tvorba webstranok wordpress

Čo zahrňuje moja práca ?

Doména a Hosting

Podľa vašich požiadaviek overím dostupnosť a následne zaregistrujem vami požadovanú dómenu.       Vyberiem a zakúpim najvhodnejší hosting pre váš web.

Grafika webu

Aj napriek tomu že dávam prednosť jednoduchosti, všetky weby sa snažím tvoriť graficky zaujímavo. Aby splnili vaše požiadavky, odlíšili sa a zároveň aby zostali jednoduché a prehľadné.

Responzívny Dizajn

Všetky weby ktoré tvorím majú responzívny dizajn čím sa zabezpečí vhodné zobrazenie na rôznom rozlíšení displeya či na akomkoľvek zariadení akým je napríklad smartfón či tablet.

Šablóny a Pluginy

Podľa vašich požiadaviek vyhodnotím, vyberiem a nainštalujem najvhodnejšiu šablónu a všetky potrebné pluginy pre váš web. Zároveň  všetko prispôsobím a nastavím na mieru len pre váš web.

SSL Certifikát

SSL Certifikát je veľmi dôležitý nielen z hľadiska zabezpečenia vašej webovej stránky. Zakúpim a nainštalujem SSL Certifikát na váš web. V prípade webov kde zabezpečujem doménu aj hosting, možnosť  SSL certifikátu ZDARMA !

Zabezpečenie webu

Kompletne zabezpečím váš web proti prípadným útokom ktoré by mohli ohroziť chod vášho webu. Nainštalujem a nastavím potrebný zabezpečovací softvér a spravím všetky potrebné opatrenia na ochranu vášho webu.

Rýchlosť Webu

Kedže rýchlosť webu je veľmi dôležitá, otestujem rýchlosť vášho webu, diagnostikujem a následne optimalizujem váš web a vyriešim prípadné problémy čím zabezpečím najlepšiu možnú rýchlosť vášho webu.

SEO Optimalizácia

Samozrejmosťou pri tvorbe každého webu je aj základná SEO Optimalizácia pre vyhľadávače s ktorou získate lepšie umiestnenia vášho webu vo výsledkoch. V prípade potreby spravím aj podrobnú SEO Optimalizáciu a indexáciu webu. 

Administrácia webu

Po vytvorení webu máte 1 mesiac spravovania a drobných úprav webu zdarma.
V prípade že nemáte čas alebo znalosti na to aby ste si web spravovali sami, môžete využiť moje služby a nechať administráciu webu na mne.
Postarám sa o pravidelný servis vášho webu, zabezpečenie, aktualizácie, zálohovanie, pridávanie alebo úpravu článkov, fotiek či iného obsahu.

WordPress školenie

V prípade že si budete chcieť spravovať web svojpomocne, môžem vás naučiť základy WordPressu s ktorými zvládnete spravovať váš web, upravovať texty a fotky, alebo iný obsah stránky bez nutnosti programovania. 

 V prípade potreby robím aj pokročilé online kurzy pre WordPress.

Som či nie som vhodný kandidát pre váš projekt ?

Áno, ak...

 • Viete čo chcete
 • Máte všetky potrebné podklady prípadne ich zdroje
 • Je možné Vaše predstavy zrealizovať na platforme WordPress
 • Nieje potrebné osobné stretnutie a dokážete komunikovať online
 • Potrebujete osobný či firemný web, blog či menší e-shop
 • Potrebujete niekoho ako som ja

Nie, ak...

 • Neviete čo chcete
 • Nemáte žiadne podklady a chcete "variť z vody"
 • Vaša predstava nieje možná na platforme WordPress a je potrebný iný systém
 • Vyžadujete vždy iba osobné stretnutie a nedokážete komunikovať online
 • Chcete web zdarma alebo je váš budget nižší ako 150€
 • Potrebujete kódera, vývojára alebo iného špecialistu

Koľko to bude stáť ?

Keďže ku každému webu pristupujem individuálne konkrétnu a presnú cenu vám oznámim až po konzultácií a vyhodnotení všetkých vašich požiadaviek.

Väčšinou však bude váš web spadať do jednej týchto troch kategórií

LOW-COST

"Low-cost" web je prevažne určený pre ľudí ktorý potrebujú lacný web ktorý ich bude prezentovať. Môže to byť napríklad blog, osobný alebo firemný web malej, začínajúcej firmy, Start-upu i freelancera. Pri stavbe webu sa snažím čo najviac priblížiť požiadavkám v rámci možností a veľkosti budgetu. Cena obvykle zahrňuje:
Doménu a hosting na 1 rok, inštalácia a nastavenie webu, umiestnenie obsahu do voľnej šablóny, inštaláciu free pluginov, základné zabezpečenie, základná optimalizácia webu, základné SEO nastavenie. Možnosť SSL Certifikátu.
V tejto cenovej kategorií nieje možné vytvoriť E-Shop

Takýto web je možné zhotoviť do 48hod.

od 150€

ŠTANDART

Štandartný web je optimálny web pre ľudí ktorý sa chcú odlíšiť od konkurencie. Môže to byť blog, osobný alebo firemný web, či dokonca malý e-shop.
Pri stavbe webu sa snažím vyhovieť všetkým požiadavkám ktoré na web môžete mať.
Cena obvykle zahrňuje:
Dómenu a hosting na 1 rok (alebo viac)
inštalácia a pokročilé nastavenie+optimalizácia webu
Výber, zakúpenie, inštalácia a nastavenie šablóny
Inštalácia a nastavenie pluginov. Pokročilá SEO optimalizácia a Zabezpečenie. Zakúpenie SSL certifikátu a jeho inštalácia. A mnohé iné...

Vytvorenie takéhoto webu obvykle trvá 7-10 dní.

od 350€

PROFI

Profi web je vhodný pre náročnejších klientov, ktorý chcú väčší web alebo e-shop na mieru s lepším hosting-om či vlastným serverom.
S vlastným dizajnom, najkvalitnejším zabezpečením a SSL certifikátom. Kompletná SEO optimalizácia.
Kúpená alebo na zákazku vytvorená šablóna.
Najkvalitnejšie prémium pluginy.
Externá spolupráca s copywriterom a kódermi.
V krátkosti, vytvorenie najlepšieho webu aký dokážem vytvoriť. V prípade že nedokážem vytvoriť web podľa vašich požiadaviek, zákazku nepríjmem!

Vytvorenie takého webu obvykle trvá 3-5 týždňov.

Cena na vyžiadanie

* V prípade nových zákazníkov a väčších projektov sa platí záloha v podobe 50% z celkovej vopred dohodnutej ceny.